UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę że jest Pan fanem Posła Śliwki i przyjmuje jego tezy bezkrytycznie... Idiotyzm tego twierdzenia pozwolę sobie zestawić z faktem że jestem jednym z 8 członków grupy referendalnej która doprowadziła do największego wydarzenia w Polskiej polityce w roku 2013 i chyba niestety rozpoczęła proces dewastacji tego ugrupowania ponieważ właśnie od elekcji śp. Jerzego Wilka na Prezydenta Elbląga rozpoczął się marsz PISu po władzę. Od pary lat uważam że Pis zeszmaciło się totalnie i tak jak zwalczałem patologię w Platformie Obywatelskiej tak zwalczam je dziś w Pis co nie znaczy że mam pochwalać krupcje złodziejstwo czy brak kompetencji. To nie są poglądy polityczne bo pomimo rezygnacji z członkostwa w KKP sercem jestem przy Braunie i Korwinie ale nigdy nikt nie zmusił mnie żebym postępował wbrew własnym przekonaniom... Nie dziele ludzi na POwcóe i PISowców ale na mądrych i głupich. Ludzi którzy popierają wybryki Ziobry czy terror pandemiczny uważam za głupców a fakt że w PISie nie potestowali za objaw moralnego gnicia środowiska od środka. i tyle a korytko mam od dawna poza Polską. I póki co jestem w Elblągu tylko czasami ale już widzę patologię w Straży Miejskiej w ZBK czy Urzędzie Pracy. I nie ma zmiłuj póki jestem zbieram materiały Jak skończę to je opublikuję będziemy rozmawiać o Elblągu bez cenzury i kłamstw.

MariuszLewandowski-Fc