UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lepiej dać na kościół. Tam sami uczciwi ludzie. A nie, czekaj... "Sebastian Wiśniewski - wicedyrektor białostockiego Caritasu, dokonał apostazji. W rozmowie z mediami podkreślił, że w jego ocenie Kościół nie jest drogą do świętości, tylko korporacją dbającą o własny kapitał. Mężczyzna podkreśla też, że po decyzji utrudnia mu się pełnienie funkcji. "

Święci za życia