A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przepraszam, a dlaczego rada kobiet jest tylko dla kobiet? To jawna dyskryminacja ze względu na płeć.
Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi! Samiec twój wróg!
Widzę tam na zdjęciu jednego chłopa.. co to ma być?
Czyli rozumiem, że jak złożę swoją kandydaturę (mam na imię Zbyszek) to nie zostanie ona odrzucona tylko i wyłącznie z uwagi na płeć? Była by to rażąca dyskryminacja ze względu na płeć, o którą kobiety tak ochoczo walczą.
Ile tam jest lesbijek ?
Jedyne prawo kobiet istnieje w Iraku !
@3 światowa - Kukuła powiedział, że z wojskowego punktu widzenia "wszystko wskazuje na to", że faktycznie mamy do czynienia z aktem dywersji. Zaznaczył, że w przeszłości tego typu działania nie zawsze poprzedzały konflikty zbrojne.
zadanie o zdjęciu... na sali zgromadzono 120 kobiet, ile znajduje się tam ton botoxu? i tyle w temacie...
no to les maja już swoją bojówkę w naszym mieście....