UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli rozumiem, że jak złożę swoją kandydaturę (mam na imię Zbyszek) to nie zostanie ona odrzucona tylko i wyłącznie z uwagi na płeć? Była by to rażąca dyskryminacja ze względu na płeć, o którą kobiety tak ochoczo walczą.