UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli rozumiem, że jak złożę swoją kandydaturę (mam na imię Zbyszek) to nie zostanie ona odrzucona tylko i wyłącznie z uwagi na płeć? Była by to rażąca dyskryminacja ze względu na płeć, o którą kobiety tak ochoczo walczą.


Anuluj