UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiele komentarzy napisanych przez fanatyków, ludzie przecież w demokracji każdy ma prawo się wypowiedzieć także Kaczyński!, komuna się skończyła, jak wam się nie podoba to na Białoruś, tam macie wasz wyśniony system


Anuluj