Wybrany wątek opinii
wiele komentarzy napisanych przez fanatyków, ludzie przecież w demokracji każdy ma prawo się wypowiedzieć także Kaczyński!, komuna się skończyła, jak wam się nie podoba to na Białoruś, tam macie wasz wyśniony system
Do moderacji
Odpowiedz
14
12
Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ale nie w takim tonie jak Niemcy w 34 roku
Do moderacji
Odpowiedz
7
3