Wybrany wątek opinii

wiele komentarzy napisanych przez fanatyków, ludzie przecież w demokracji każdy ma prawo się wypowiedzieć także Kaczyński!, komuna się skończyła, jak wam się nie podoba to na Białoruś, tam macie wasz wyśniony system
(2025.11.17)
Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ale nie w takim tonie jak Niemcy w 34 roku
(2025.11.17)
Powrót do komentarzy