A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
większość głosów, raczej niezadowolonych. będa wybory i znowu wybierzecie to samo starcze towarzystwo
Bilet na 5 minut, śmiech na sali
A mnie jest szkoda lata...
Coś tu nie tak ! Nikogo nie oskarżam, nie używam przekleństw, tymczasem redakcja albo usuwa albo nie nadąża bo to co napisałem czyli po prostu prawdę nie można zobaczyć ! Dlaczego ?
Jaki jest zasięg, (konkretnie do których miejscowości) bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla zasłużonych dawców krwi poza Elblągiem ?
Hotelowiec trzeba na pewno zlikwidować, a opłaty nie 30 tylko 27.
Rozpisac nazwiska i nie dac im szansy w natepnych wyborach... wiekszosc to błazny, za zadne pieniadze nie zostabym radnym, ale to juz trzeba sie takim urodzic...
Słuchałam sesji niektórzy radni mają elblążan za DEBILI radni KO piali z zachwytu jacy są wspaniali że nie podniosą czynszu w komunalnych, że elblążanie zaoszczędzą 750 zł. Co za bzdura. Ile tych mieszkań jest? mniej niż 5 tys. A co z resztą mieszkańców, oni się nie liczą?