UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słuchałam sesji niektórzy radni mają elblążan za DEBILI radni KO piali z zachwytu jacy są wspaniali że nie podniosą czynszu w komunalnych, że elblążanie zaoszczędzą 750 zł. Co za bzdura. Ile tych mieszkań jest? mniej niż 5 tys. A co z resztą mieszkańców, oni się nie liczą?


Anuluj