UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś tu nie tak ! Nikogo nie oskarżam, nie używam przekleństw, tymczasem redakcja albo usuwa albo nie nadąża bo to co napisałem czyli po prostu prawdę nie można zobaczyć ! Dlaczego ?


Anuluj