UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś tu nie tak ! Nikogo nie oskarżam, nie używam przekleństw, tymczasem redakcja albo usuwa albo nie nadąża bo to co napisałem czyli po prostu prawdę nie można zobaczyć ! Dlaczego ?
Coś tu nie tak ! Nikogo nie oskarżam, nie używam przekleństw, tymczasem redakcja albo usuwa albo nie nadąża bo to co napisałem czyli po prostu prawdę nie można zobaczyć ! Dlaczego ?