UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słuchałam sesji niektórzy radni mają elblążan za DEBILI radni KO piali z zachwytu jacy są wspaniali że nie podniosą czynszu w komunalnych, że elblążanie zaoszczędzą 750 zł. Co za bzdura. Ile tych mieszkań jest? mniej niż 5 tys. A co z resztą mieszkańców, oni się nie liczą?