UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozpisac nazwiska i nie dac im szansy w natepnych wyborach... wiekszosc to błazny, za zadne pieniadze nie zostabym radnym, ale to juz trzeba sie takim urodzic...
Proste, bardzo proste
Rozpisac nazwiska i nie dac im szansy w natepnych wyborach... wiekszosc to błazny, za zadne pieniadze nie zostabym radnym, ale to juz trzeba sie takim urodzic...
Proste, bardzo proste