UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozpisac nazwiska i nie dac im szansy w natepnych wyborach... wiekszosc to błazny, za zadne pieniadze nie zostabym radnym, ale to juz trzeba sie takim urodzic...

Proste, bardzo proste

Anuluj