UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Składałam wniosek na dziecko, żeby zostałe objęte terapią logopedyczną. W artykule zapomniano wspomnieć, ze decydowała kolejność zgłoszeń (składaliśmy w dzień rozpoczęcia zbierania chętnych na terapię). Niestety nie dostałyśmy się. Myślę, ze dzieci, które juz uczestniczyły w prywatnych zajęciach logopedycznych w tejże firmie, przeszły na projekt z budżetu obywatelkiego. Także miejsc już nie było, zanim się pojawiły..300 zł za godzinę terapii to cena bardzo wysoka. W Elblągu srednia cena to 150 zł. Wiem, bo korzystamy cały czas z terapii, tyle, ze gdzie indziej. Wszystko bardzo niejasne w dostaniu sie do projektu.