UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niby jak? Każdy miał prawo zagłosować i zgodnie z zasadami wygrał projekt z najwiekszą liczbą głosów. I każdy mógł zgłosić swoją propozycję... ale najlepiej nic nie robić i anonimowo krytykować w internecie.
Niby jak? Każdy miał prawo zagłosować i zgodnie z zasadami wygrał projekt z najwiekszą liczbą głosów. I każdy mógł zgłosić swoją propozycję... ale najlepiej nic nie robić i anonimowo krytykować w internecie.