UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby jak? Każdy miał prawo zagłosować i zgodnie z zasadami wygrał projekt z najwiekszą liczbą głosów. I każdy mógł zgłosić swoją propozycję... ale najlepiej nic nie robić i anonimowo krytykować w internecie.


Anuluj