UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@J.kur - Akurat na partię Jarosława głosowało najwięcej Polaków, tak samo najwięcej Polaków głosowało na Prezydenta wspieranego przez partię Jarosława, więc ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz takie banialuki?


Anuluj