UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Komentarz jest poniżający, pogardliwy i nieobiektywny. Poza tym proszę spojrzeć od czasu do czasu w lustro. Pozdrawiam.
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Komentarz jest poniżający, pogardliwy i nieobiektywny. Poza tym proszę spojrzeć od czasu do czasu w lustro. Pozdrawiam.