UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Medium - Poczytaj o morderstwach, zniknięciach dzieci w naszym kraju w latach 70/80.Prawda jest taka że wszyscy żyli w czarnej d.. p.. ie i nie wiedzieli za bardzo co się dzieje w kraju (brak tv, brak telefonu a gazety zbytnio nie pisały o takich sprawach) to, że nic ci się nie stało to kwestia szczęścia, a nie czasów, bo niektórzy takiego farta nie mieli


Anuluj