UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Handel zwierzętami w tym gołębiami nie przeszkadza jakoś w innych miastach i tylko nie tylko polski. Są to wewnętrzne pomysły rajców. W Elblągu jest to tradycją od pokoleń. Sugeruję przemyślenie wprowadzenia opłat dla obsługi i dyżurnego weterynarza lub innej lokalizacji co będzie bardziej z kożyścią dla wszystkich. Elbląg nie był raczej perłą turystyki ale targ gołębi sprowadza tu ludzi żyjących w obrębie 50 km a nawet z dalszych odległości. Są targowiska jak w Wysokiej Mazowieckiej, Radomiu czy Łomży, które są promowane w mediach czy yt. Przepisy nie powstrzymują także miast w Uni takich jak Lier w Belgii. Nawet tak mało znaczne wydarzenia są na plus dla Elbląga.

Ksionc

Anuluj