Wybrany wątek opinii
Ale nam się udało, że pan śliwka nie został Prezydentem Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
51
13
Trochę pracy mnie to kosztowało ale z drugiej strony odzew ludzi na ulicach na moją ulotkę z listem w jego sprawie był fenomenalny - tyle podziękowań i gratulacji nie dostałem od czasów Referendum. Mam nadzieje że młodzi ludzie którzy brali ulotkę dla Rodziców już nigdy nie zagłosują na takie persony. Elbląga jest dla Elblążan a nie dla przybłęd które chcą sobie z niego zrobić trmpolinkę dla sukcesu w warszawce.... Super wpis Szanowny Panie
Do moderacji
Odpowiedz
13
9