UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra dobra nie czytam tego co pisze - fakt. Miszczem ortografii i interpunkcji nie jestem ale za moich czasów dysortografia nie istniała jako schorzenie. A nieskromnie przyznam że akurat to najmniej mi doskwiera.... I co mi zrobisz ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj