UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra dobra nie czytam tego co pisze - fakt. Miszczem ortografii i interpunkcji nie jestem ale za moich czasów dysortografia nie istniała jako schorzenie. A nieskromnie przyznam że akurat to najmniej mi doskwiera.... I co mi zrobisz ?
MariuszLewandowski-Fc