Wybrany wątek opinii
U nas 30 zł od osoby, a np. w Ostródzie 35 zł od osoby więc nie ma co narzekać.
Do moderacji
Odpowiedz
25
32
@ktyś - To jedz do Ostrudy gamoniu
Do moderacji
Odpowiedz
1
0