A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Portel jak republika - znikają bo automat wycina. właściwie dlaczego ktoś ma się jakiemuś marnemu ambitnemu polityczynie (są tu tacy, oj są) tłumaczyć z tego co jest pisane przez czytelników.
Jak to mówił nasz wielki szaman Klimuszko - "najpierw upadnie komuna, potem będą rządzić szubrawcy i złodzieje, i dopiero potem będzie dobrze"... jak widać wciąż jesteśmy na etapie II.
" CICHA UTRATA NIEPODLEGŁOŚCI - CZEGO NIE ZAUWAŻAMY? | Hektar Wiedzy " - obejrzyjcie sobie.
" PROF. GRAŻYNA CICHOSZ | JAN POSPIESZALSKI ROZMAWIA #151 " - też niezłe... tak się właśnie traci niepodległość, gdy legalnie można truć całe społeczeństwa :/ a w Polsce rozwodniono kontrolę na sANEPID, gIS... jest kasa na stołki, nie ma na badania, kontrole - biedry, lidle i kaufy mogą czuć się tu bezpiecznie... za rządów partii POPiSLDPSL... Polska stała się medycznym i żywnościowym ŚMIETNIKIEM Europy... ile lewych leków, "szczepionek" i jedzenia tu przyjeżdża... ale spoko, Polak wszystko przyjmie (podobnie jak Bułgar, Rumun i parę innych okolicznych krajów)... to jest właśnie niePODLEGŁOŚĆ.
Przenieść ulice koło rzeczki !!!
@Norymberga_2.0 - Przestępcy i Szubrawcy stracili władzę 15 X. I rozpoczęli przenosiny na Węgry. Widać że wychodzimy na prostą
@Norymberga_2.0 - To widać, że jesteśmy na III etapie. Jest źle? Uzasadnij to jakoś. Może należało zadbać o swój dobrostan?
Radujmy się wszyscy, bo Święto Niepodległości, dzień 11 listopada, to dzień radości wszystkich Polek i Polaków - mówił premier Donald Tusk podczas dzisiejszych uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Gdańsku. - 11 listopada to jest cud zjednoczenia... ZdanieDT, że polskośćTnienormalność co raz podnosi ciśnienie któremuś z naszych patriotów. Choć słowa te padły w roku 1987 roku, wracają w debacie publicznej jak polskie porażki na mundialu.
kiedys byl plac konstytucji ale jakis geniusz dobudowal tam tory z ulica zeby skrzyzowanie mialo slaba przepustowosc przez swiatla ktore ustawial pijany zegarmistrz
Kto znajdzie dzisiaj tuska.....