80
11.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Portel jak republika - znikają bo automat wycina. właściwie dlaczego ktoś ma się jakiemuś marnemu ambitnemu polityczynie (są tu tacy, oj są) tłumaczyć z tego co jest pisane przez czytelników.
(2025.11.11)
Jak to mówił nasz wielki szaman Klimuszko - "najpierw upadnie komuna, potem będą rządzić szubrawcy i złodzieje, i dopiero potem będzie dobrze"... jak widać wciąż jesteśmy na etapie II.
Norymberga_2.0 (2025.11.11)
" CICHA UTRATA NIEPODLEGŁOŚCI - CZEGO NIE ZAUWAŻAMY? | Hektar Wiedzy " - obejrzyjcie sobie.
(2025.11.11)

info

2  
  0
" PROF. GRAŻYNA CICHOSZ | JAN POSPIESZALSKI ROZMAWIA #151 " - też niezłe... tak się właśnie traci niepodległość, gdy legalnie można truć całe społeczeństwa :/ a w Polsce rozwodniono kontrolę na sANEPID, gIS... jest kasa na stołki, nie ma na badania, kontrole - biedry, lidle i kaufy mogą czuć się tu bezpiecznie... za rządów partii POPiSLDPSL... Polska stała się medycznym i żywnościowym ŚMIETNIKIEM Europy... ile lewych leków, "szczepionek" i jedzenia tu przyjeżdża... ale spoko, Polak wszystko przyjmie (podobnie jak Bułgar, Rumun i parę innych okolicznych krajów)... to jest właśnie niePODLEGŁOŚĆ.
Norymberga_2.0 (2025.11.11)

info

2  
  1
Przenieść ulice koło rzeczki !!!
śmiechnasali (2025.11.11)
@Norymberga_2.0 - Przestępcy i Szubrawcy stracili władzę 15 X. I rozpoczęli przenosiny na Węgry. Widać że wychodzimy na prostą
Taka prawda (2025.11.11)
@Norymberga_2.0 - To widać, że jesteśmy na III etapie. Jest źle? Uzasadnij to jakoś. Może należało zadbać o swój dobrostan?
(2025.11.11)
Radujmy się wszyscy, bo Święto Niepodległości, dzień 11 listopada, to dzień radości wszystkich Polek i Polaków - mówił premier Donald Tusk podczas dzisiejszych uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Gdańsku. - 11 listopada to jest cud zjednoczenia... ZdanieDT, że polskośćTnienormalność co raz podnosi ciśnienie któremuś z naszych patriotów. Choć słowa te padły w roku 1987 roku, wracają w debacie publicznej jak polskie porażki na mundialu.
echo (2025.11.11)

info

2  
  1
kiedys byl plac konstytucji ale jakis geniusz dobudowal tam tory z ulica zeby skrzyzowanie mialo slaba przepustowosc przez swiatla ktore ustawial pijany zegarmistrz
(2025.11.11)
Kto znajdzie dzisiaj tuska.....
(2025.11.11)

info

2  
  2