UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedys byl plac konstytucji ale jakis geniusz dobudowal tam tory z ulica zeby skrzyzowanie mialo slaba przepustowosc przez swiatla ktore ustawial pijany zegarmistrz


Anuluj