UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedys byl plac konstytucji ale jakis geniusz dobudowal tam tory z ulica zeby skrzyzowanie mialo slaba przepustowosc przez swiatla ktore ustawial pijany zegarmistrz
kiedys byl plac konstytucji ale jakis geniusz dobudowal tam tory z ulica zeby skrzyzowanie mialo slaba przepustowosc przez swiatla ktore ustawial pijany zegarmistrz