UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Norymberga_2.0 - Przestępcy i Szubrawcy stracili władzę 15 X. I rozpoczęli przenosiny na Węgry. Widać że wychodzimy na prostą

Taka prawda

Anuluj