UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Norymberga_2.0 - Przestępcy i Szubrawcy stracili władzę 15 X. I rozpoczęli przenosiny na Węgry. Widać że wychodzimy na prostą
Taka prawda
@Norymberga_2.0 - Przestępcy i Szubrawcy stracili władzę 15 X. I rozpoczęli przenosiny na Węgry. Widać że wychodzimy na prostą
Taka prawda