UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to mówił nasz wielki szaman Klimuszko - "najpierw upadnie komuna, potem będą rządzić szubrawcy i złodzieje, i dopiero potem będzie dobrze"... jak widać wciąż jesteśmy na etapie II.

Norymberga_2.0

Anuluj