UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to mówił nasz wielki szaman Klimuszko - "najpierw upadnie komuna, potem będą rządzić szubrawcy i złodzieje, i dopiero potem będzie dobrze"... jak widać wciąż jesteśmy na etapie II.
Norymberga_2.0
Jak to mówił nasz wielki szaman Klimuszko - "najpierw upadnie komuna, potem będą rządzić szubrawcy i złodzieje, i dopiero potem będzie dobrze"... jak widać wciąż jesteśmy na etapie II.
Norymberga_2.0