UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miało być szerzej i co ?- jest jak zawsze- jedno wielkie g.... Olbrzymie rondo i dróżka dla rowerów między Saperów a Kościuszki. Szkoda było czasu i pieniędzy
Miało być szerzej i co ?- jest jak zawsze- jedno wielkie g.... Olbrzymie rondo i dróżka dla rowerów między Saperów a Kościuszki. Szkoda było czasu i pieniędzy