UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miało być szerzej i co ?- jest jak zawsze- jedno wielkie g.... Olbrzymie rondo i dróżka dla rowerów między Saperów a Kościuszki. Szkoda było czasu i pieniędzy


Anuluj