A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W punkcie bezpłatnej pomocy prawnej przy Czerwonego Krzyża nie ma w ogóle prawie klientów, ,pytanie-czemu są finansowane projekty, z których ludzie nie korzystają?
@pilafek4 - Komuch
Przecież są już punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, w których nie ma pełnego obłożenia. Może konkurs pod kolegę?
St-alinowska cenzura na PO rtel u.
Dobrze, że jest taki nieodpłatny punkt pomocy prawnej tylko jak ma załatwić sprawe pracujący do godz.15 jak tam otwarte jest od godz 7.30 do 11.30
@AAP - na Saperów w siedzibie Starostwa Powiatowego w środy od 13 do 17 :)
Polskie opresyjne prawo jest tak układane żebyś ty obywatelu tańczył jak oni ci zagrają a jak się wychylisz i będziesz chciał wolności i swoich praw to dostaniesz pałą w łeb, doznasz represji, kar i wszelkich ograniczeń w tym więzienia i utrudniania życia w każdym aspekcie. Nie dziwota że młodzież ucieka stąd gdzie pieprz rośnie a nasi dziadkowie walczący z okupantami przewracają się w grobie gdy obecni rządzący depczą wywalczoną krwią wolność i demokracje.
Dzięluję za informacje