18
04.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W punkcie bezpłatnej pomocy prawnej przy Czerwonego Krzyża nie ma w ogóle prawie klientów, ,pytanie-czemu są finansowane projekty, z których ludzie nie korzystają?
tudl (2025.11.05)

info

2  
  2
@pilafek4 - Komuch
Artert (2025.11.05)
Przecież są już punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, w których nie ma pełnego obłożenia. Może konkurs pod kolegę?
(2025.11.05)

info

1  
  0
St-alinowska cenzura na PO rtel u.
Jawamwojtaniewybierałem (2025.11.05)

info

4  
  1
Dobrze, że jest taki nieodpłatny punkt pomocy prawnej tylko jak ma załatwić sprawe pracujący do godz.15 jak tam otwarte jest od godz 7.30 do 11.30
AAP (2025.11.05)
@AAP - na Saperów w siedzibie Starostwa Powiatowego w środy od 13 do 17 :)
(2025.11.05)
Polskie opresyjne prawo jest tak układane żebyś ty obywatelu tańczył jak oni ci zagrają a jak się wychylisz i będziesz chciał wolności i swoich praw to dostaniesz pałą w łeb, doznasz represji, kar i wszelkich ograniczeń w tym więzienia i utrudniania życia w każdym aspekcie. Nie dziwota że młodzież ucieka stąd gdzie pieprz rośnie a nasi dziadkowie walczący z okupantami przewracają się w grobie gdy obecni rządzący depczą wywalczoną krwią wolność i demokracje.
(2025.11.05)

info

2  
  0
Dzięluję za informacje
AAP (2025.11.05)

info

0  
  0