UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polskie opresyjne prawo jest tak układane żebyś ty obywatelu tańczył jak oni ci zagrają a jak się wychylisz i będziesz chciał wolności i swoich praw to dostaniesz pałą w łeb, doznasz represji, kar i wszelkich ograniczeń w tym więzienia i utrudniania życia w każdym aspekcie. Nie dziwota że młodzież ucieka stąd gdzie pieprz rośnie a nasi dziadkowie walczący z okupantami przewracają się w grobie gdy obecni rządzący depczą wywalczoną krwią wolność i demokracje.