UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polskie opresyjne prawo jest tak układane żebyś ty obywatelu tańczył jak oni ci zagrają a jak się wychylisz i będziesz chciał wolności i swoich praw to dostaniesz pałą w łeb, doznasz represji, kar i wszelkich ograniczeń w tym więzienia i utrudniania życia w każdym aspekcie. Nie dziwota że młodzież ucieka stąd gdzie pieprz rośnie a nasi dziadkowie walczący z okupantami przewracają się w grobie gdy obecni rządzący depczą wywalczoną krwią wolność i demokracje.


Anuluj