UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że jest taki nieodpłatny punkt pomocy prawnej tylko jak ma załatwić sprawe pracujący do godz.15 jak tam otwarte jest od godz 7.30 do 11.30
AAP
Dobrze, że jest taki nieodpłatny punkt pomocy prawnej tylko jak ma załatwić sprawe pracujący do godz.15 jak tam otwarte jest od godz 7.30 do 11.30
AAP