26
01.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Śliwa daj spokój
(2025.11.01)
Kto wypusza morderców i łamie konstytucje, ruski trolu.
Hash (2025.11.01)
Kto wypuszcza z więzień morderców, łamie prawo i konstytucje, teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości kto napuszvza i kłuci polaków..... stąd te ruskie trole
Jan sebastian bach (2025.11.01)

info

7  
  3
@bra - Zapomniałeś wazelino jak psisiurki wygrywali w DPS
Nielubiekaczek (2025.11.01)
@KOnfaPOjednozło - No twój komentarz świadczy, że nie wiesz nic a nic
Iksde (2025.11.01)
@KOnfaPOjednozło - Ty, ale jak Kinga jak przecież PIS głosuje tak samo jak PO ???
Johny202992 (2025.11.01)
Takie jaja to tylko w emblongu....
(2025.11.01)

info

7  
  0
Tylko dożywocie.... ulice wolne od bandytów!!!
Kat na patologię (2025.11.01)

info

10  
  0
A co to obchodzi właściciela lokalu, kto kim jest i co zrobił. A państwo niech zmieni sobie lokal na inny typu : nie istniejący już Bar POD LIPKAMI, tam była super atmosfera !!!!
tusk (2025.11.01)
Za bardzo się patyczkujecie z tym kapiszonem. Przycisnąć klopsa, niech puści farbę.
(2025.11.02)

info

4  
  0