UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co to obchodzi właściciela lokalu, kto kim jest i co zrobił. A państwo niech zmieni sobie lokal na inny typu : nie istniejący już Bar POD LIPKAMI, tam była super atmosfera !!!!

tusk

Anuluj