UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co to obchodzi właściciela lokalu, kto kim jest i co zrobił. A państwo niech zmieni sobie lokal na inny typu : nie istniejący już Bar POD LIPKAMI, tam była super atmosfera !!!!
tusk
A co to obchodzi właściciela lokalu, kto kim jest i co zrobił. A państwo niech zmieni sobie lokal na inny typu : nie istniejący już Bar POD LIPKAMI, tam była super atmosfera !!!!
tusk