Wybrany wątek opinii
Dalej pisowcy dawajcie zbirom na utrzymanie z naszych pieniędzy w zamian za ich wdzięczne wybory, dalej
Do moderacji
Odpowiedz
23
35
W więzieniach wybory wygra Tusk i jego ko i to od wielu lat. Ciekawe dlaczego?
Do moderacji
Odpowiedz
25
25
@bra - W rublach czy w złotówkach płacą za tę robotę? Ile dają? Może dorobiłabym.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Ha człowieku, te zbiry to właśnie elektorat PO KO.
Do moderacji
Odpowiedz
11
15
Śliwa daj spokój
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Kto wypusza morderców i łamie konstytucje, ruski trolu.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@bra - Zapomniałeś wazelino jak psisiurki wygrywali w DPS
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Nie wystarczy to co zarobisz pod lampą?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1