Wybrany wątek opinii

Dalej pisowcy dawajcie zbirom na utrzymanie z naszych pieniędzy w zamian za ich wdzięczne wybory, dalej
(2025.11.01)
W więzieniach wybory wygra Tusk i jego ko i to od wielu lat. Ciekawe dlaczego?
bra (2025.11.01)
@bra - W rublach czy w złotówkach płacą za tę robotę? Ile dają? Może dorobiłabym.
(2025.11.01)
Ha człowieku, te zbiry to właśnie elektorat PO KO.
(2025.11.01)
Śliwa daj spokój
(2025.11.01)
Kto wypusza morderców i łamie konstytucje, ruski trolu.
Hash (2025.11.01)
@bra - Zapomniałeś wazelino jak psisiurki wygrywali w DPS
Nielubiekaczek (2025.11.01)
Nie wystarczy to co zarobisz pod lampą?
Szczamnacię (2025.11.03)
Powrót do komentarzy