Wybrany wątek opinii
Cały POPIS powinien siedzieć razem ze swoimi wyborcami.
Do moderacji
Odpowiedz
6
14
@PISPO jedno zło. - A ja bym powiedział.....
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
@KOnfaPOjednozło - No twój komentarz świadczy, że nie wiesz nic a nic
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@KOnfaPOjednozło - Ty, ale jak Kinga jak przecież PIS głosuje tak samo jak PO ???
Do moderacji
Odpowiedz
1
2