Wybrany wątek opinii

Pięknie dziękujemy policji, prokuraturze i sędziom za dbanie o nasze bezpieczeństwo. Wczoraj wyszliśmy z mężem z pubu bo nie chcieliśmy być w tym samym lokalu co ci od śmierci na hetmańskiej. A swoją drogą właściciele wpuszczają takich?
(2025.11.01)
A co to obchodzi właściciela lokalu, kto kim jest i co zrobił. A państwo niech zmieni sobie lokal na inny typu : nie istniejący już Bar POD LIPKAMI, tam była super atmosfera !!!!
tusk (2025.11.01)
Powrót do komentarzy