Wybrany wątek opinii
Czy Marek Kamm to ma jakąś posade dożywotnią "rowerowego" ? Czasy się zmieniają, prezydenci, opcje polityczne władzy a Kamm zawsze na stołku "rowerowego" od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat. Może czas wybrać innego człowieka od rowerów ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Bo mój mąż jest z zawodu rowerowym. A dodatkowo głosuje zawsze na tuskanów i co mu zrobicie
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
A to jak z zawodu rowerowym to pewnie Dylewski
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ciekawe kto? Przecież on jest najlepszy
Do moderacji
Odpowiedz
2
0