Wybrany wątek opinii

Czy Marek Kamm to ma jakąś posade dożywotnią "rowerowego" ? Czasy się zmieniają, prezydenci, opcje polityczne władzy a Kamm zawsze na stołku "rowerowego" od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat. Może czas wybrać innego człowieka od rowerów ?
(2025.10.30)
Bo mój mąż jest z zawodu rowerowym. A dodatkowo głosuje zawsze na tuskanów i co mu zrobicie
(2025.10.30)
A to jak z zawodu rowerowym to pewnie Dylewski
(2025.10.30)
Ciekawe kto? Przecież on jest najlepszy
(2025.10.30)
Powrót do komentarzy