UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Marek Kamm to ma jakąś posade dożywotnią "rowerowego" ? Czasy się zmieniają, prezydenci, opcje polityczne władzy a Kamm zawsze na stołku "rowerowego" od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat. Może czas wybrać innego człowieka od rowerów ?