UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy Marek Kamm to ma jakąś posade dożywotnią "rowerowego" ? Czasy się zmieniają, prezydenci, opcje polityczne władzy a Kamm zawsze na stołku "rowerowego" od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat. Może czas wybrać innego człowieka od rowerów ?


Anuluj