UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziury w istniejących drogach rowerowych jak były, tak są. Na Grunwaldzkiej dużo piachu i wystające rośliny. Przy kazamatach pełno liści. W mieście rozjechane, śliskie kasztany. Jest niebezpiecznie. Stanowisko całkowicie zbędne, ale w popedniej kadencji głosował, jak partia chciała.


Anuluj