UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy wejściu głównym na dużym cmentarzu komunalnym w Międzychodzie, przy śmietnikach ktoś zostawił niepełnosprawną Panią na wózku inwalidzkim, która była bez jedzenia i wody, a z kubeczkiem do zbierania pieniędzy - alarmował lokalny serwis. Po sprawdzeniu przez miejscową policję okazało się, że 57letniaMołdawianka udawała niepełnosprawną!

panDa

Anuluj