Wybrany wątek opinii

A Polska, to podobno jeden z najbardziej katolickich krajów, "miłosiardzeie" z komentarzy aż się wylewa.
ateista (2025.11.01)
@ateista - Dobrze że jest różnorodność myślenia bo wiedza jaką nam przekazano była często zmyślona i kłamliwa by otumanić lud głupi który wszystko kupi. Tu nie chodzi o brak wiary lecz zastanowienie się gdzie ta wiara się zaczeła a gdzie skończyła ? Czy dekalog jest priorytetem wiary ? Bo raczej mamy przekaz papieży, a nie prawdę od Jezusa Chrystusa ! Wierzyć ślepo to nie wierzyć widząc.
(2025.11.01)
@ateista - Ponoć lewica jest bardzo tolerancyjna i to widać oczywiście 😀
bra (2025.11.02)
Powrót do komentarzy