Wybrany wątek opinii
A Polska, to podobno jeden z najbardziej katolickich krajów, "miłosiardzeie" z komentarzy aż się wylewa.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@ateista - Dobrze że jest różnorodność myślenia bo wiedza jaką nam przekazano była często zmyślona i kłamliwa by otumanić lud głupi który wszystko kupi. Tu nie chodzi o brak wiary lecz zastanowienie się gdzie ta wiara się zaczeła a gdzie skończyła ? Czy dekalog jest priorytetem wiary ? Bo raczej mamy przekaz papieży, a nie prawdę od Jezusa Chrystusa ! Wierzyć ślepo to nie wierzyć widząc.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@ateista - Ponoć lewica jest bardzo tolerancyjna i to widać oczywiście 😀
Do moderacji
Odpowiedz
1
0