Wybrany wątek opinii

Jeżeli był to osobnik z tvZaRublika to nie pochwalam, ale rozumiem.
Yhy (2025.10.29)
@Yhy - Strażak ochotnik nie uderzyłby "dziennikarza" katolickiej stacji Republika. Strażak z OSP na bank chodzi co niedziela do kościoła. Stawiam że to był dziennikarz z telewizji niezależnej od pisu
Tak myślę (2025.10.29)
@Tak myślę - Zależny od Rydzyka. TV Trwam też jest niezależna od PiSu. Hahaha
(2025.10.29)
@Tak myślę - Miałem rację. Pobożny strażak uderzył dziennikarza TVN. Dobrze że nie miał siekiery pod ręką... Tak działa propaganda z ambony. PiS dąży do wojny domowej
Wychowany w wierze (2025.10.30)
@Tak myślę - No i po co elblongi znowu minusujecie prawdę. PRAWDA WAS WYZWOLI jak mówił bestia ? Wasz pisowski strażak pokazał swoją pisowską twarz
Tak myślę (2025.10.30)
Powrót do komentarzy