Wybrany wątek opinii
Jeżeli był to osobnik z tvZaRublika to nie pochwalam, ale rozumiem.
Do moderacji
Odpowiedz
23
14
@Yhy - Strażak ochotnik nie uderzyłby "dziennikarza" katolickiej stacji Republika. Strażak z OSP na bank chodzi co niedziela do kościoła. Stawiam że to był dziennikarz z telewizji niezależnej od pisu
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@Tak myślę - Zależny od Rydzyka. TV Trwam też jest niezależna od PiSu. Hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
@Tak myślę - Miałem rację. Pobożny strażak uderzył dziennikarza TVN. Dobrze że nie miał siekiery pod ręką... Tak działa propaganda z ambony. PiS dąży do wojny domowej
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Tak myślę - No i po co elblongi znowu minusujecie prawdę. PRAWDA WAS WYZWOLI jak mówił bestia ? Wasz pisowski strażak pokazał swoją pisowską twarz
Do moderacji
Odpowiedz
2
4