UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pasożyt nie dziennikarz, dziennikarstwo skończyło się dawno temu, teraz tylko obłuda i zakłamanie rzeczywistości, i pseudo portale jak choćby ten który widzi zawsze jedną słuszną rację czyli swoją :D


Anuluj