55
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@DDR - Najlepiej zawsze być na nie, nie i nie. Tylko tyle potraficie, żałosne
(2025.10.29)
Słabe że ludzie z zawiści, wrednego charakteru, zazdrości dają łapki w dół, osoba się cieszy i ma rację na osiedlu Dąbrowa nie ma tam za dużo atrakcji. I dobrze ja się też cieszę :)
Mieszkaniec... (2025.10.29)
Z pięciu milionów ze trzy to pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę stać jest miasto na to?
(2025.10.29)

info

15  
  3
Kiedy w końcu zostanie rozliczona pisowska falszerka głosów z ostatniego głosowania ???
Pisowskie bezprawie (2025.10.29)
CPK - cały POPIS kradnie.
KaczorDonald (2025.10.29)
A. iehsjie poidełka to super sprawa, i do kosza.
(2025.10.29)

info

2  
  1
Place zabaw górą. To jest to czego nam potrzeba w starzejącym się mieście...
Przyszły senior (2025.10.29)
Kontynuacja koncertow organowych to dobry pomysł.
(2025.10.29)

info

7  
  6
Wyrzucenie pieniędzy w błoto!!!!
zenia (2025.10.29)

info

8  
  1
Dokładnie kurde dokładnie!
Pisior (2025.10.29)