A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@DDR - Najlepiej zawsze być na nie, nie i nie.
Tylko tyle potraficie, żałosne
Słabe że ludzie z zawiści, wrednego charakteru, zazdrości dają łapki w dół, osoba się cieszy i ma rację na osiedlu Dąbrowa nie ma tam za dużo atrakcji. I dobrze ja się też cieszę :)
Z pięciu milionów ze trzy to pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę stać jest miasto na to?
Kiedy w końcu zostanie rozliczona pisowska falszerka głosów z ostatniego głosowania ???
CPK - cały POPIS kradnie.
A. iehsjie poidełka to super sprawa, i do kosza.
Place zabaw górą. To jest to czego nam potrzeba w starzejącym się mieście...
Kontynuacja koncertow organowych to dobry pomysł.
Wyrzucenie pieniędzy w błoto!!!!
Dokładnie kurde dokładnie!