A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przecież tu nie ma nic mądrego i przydatnego dla ludzi :D ale fakt, czego można było się spodziewać po rządach POPISu
Sjesta w parku.
Widzę że wyznawcy Turleja trzymają się mocno.
to prawda. do momentu jak ktoś tam wreszcie połamie nogi albo ręce to się wezmą!!!!!
tak chyba do dewastacji i śmiecenia!!!!!
Kanapkę phhhi też mi coś. KFC w Dąbrowie to jest to!!! Wtedy to ma sens a nie jakieś stowarzyszenie.
Jak to w sekcie. Wyznawcy muszą być. Nie inaczej
Od lat nie głosuję już w tym budżecie bo po co? Ilość osób osiem tysięcy to po prostu bezmiar ludności naszego miasta. To zaledwie garstka mieszkańców a decydują nad nic nie znaczącymi pomysłami a Sjesta Turleja to jedna bieda z nędzą.
nie podoba się adijos, następnym razem zagłosuj
Co znaczy skrót C. P.K. ? - - Cały Pis Kradnie. Smutna prawda.
Jednym słowem setki tysięcy złotych wywalone w błoto... Uśmiechamy się wiara...