Wybrany wątek opinii
Boże jak się cieszę! Nareszcie słońce zaświeciło nad Dąbrową!
Do moderacji
Odpowiedz
16
18
Słabe że ludzie z zawiści, wrednego charakteru, zazdrości dają łapki w dół, osoba się cieszy i ma rację na osiedlu Dąbrowa nie ma tam za dużo atrakcji. I dobrze ja się też cieszę :)
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Po słońcu zawsze jest burza.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Mieszkaniec... - Jak to nie ma sa, wystarczy tylko dobrze poszukac, na miescie popytac, bo juz o kilku sie mowi
Do moderacji
Odpowiedz
0
0