Wybrany wątek opinii

Boże jak się cieszę! Nareszcie słońce zaświeciło nad Dąbrową!
(2025.10.29)
Słabe że ludzie z zawiści, wrednego charakteru, zazdrości dają łapki w dół, osoba się cieszy i ma rację na osiedlu Dąbrowa nie ma tam za dużo atrakcji. I dobrze ja się też cieszę :)
Mieszkaniec... (2025.10.29)
Po słońcu zawsze jest burza.
Zimnolubny_Janusz (2025.10.30)
@Mieszkaniec... - Jak to nie ma sa, wystarczy tylko dobrze poszukac, na miescie popytac, bo juz o kilku sie mowi
Sumienie23 (2025.11.09)
Powrót do komentarzy