A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co z Elbląskim Świętem Muzyki... ?
@KaczorDonald - Ha ha, Bürgerlich, aber nicht Plattformen.
Choćby jakby nie CPK, to może tylko w Popis znano by Całą Prawdę Koalicji.
To tera Centralnie Port prawdziwy nad Zalewem z Elbląg iem
@Hub - ↔️ Centro Baza 🌌
nie dla wieży?
@Pawel1987 - Oczywiście. To zadania własne samorządu. To ich obowiązek, nie łaska. Niestety ciemny lud daje się w to wkręcić, że ma prawo głosu i może o czymś zdecydować. A oni tylko zacierają rączki.
Ostatni raz oddałem głos w BO, to są jakieś jaja.
@Przyszły senior - i plac zabaw w lesie.... żenada!
Ehh, szkoda, liczyłem na remont fontanny na Placu Słowiańskim i punkt widokowy na Górze Chrobrego.
Po słońcu zawsze jest burza.
A gdzie pomnik Diany