55
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co z Elbląskim Świętem Muzyki... ?
(2025.10.29)

info

2  
  4
@KaczorDonald - Ha ha, Bürgerlich, aber nicht Plattformen. Choćby jakby nie CPK, to może tylko w Popis znano by Całą Prawdę Koalicji. To tera Centralnie Port prawdziwy nad Zalewem z Elbląg iem
Hub (2025.10.30)
@Hub - ↔️ Centro Baza 🌌
p .s (2025.10.30)
nie dla wieży?
Censored (2025.10.30)

info

0  
  0
@Pawel1987 - Oczywiście. To zadania własne samorządu. To ich obowiązek, nie łaska. Niestety ciemny lud daje się w to wkręcić, że ma prawo głosu i może o czymś zdecydować. A oni tylko zacierają rączki.
Mleko i miód (2025.10.30)
Ostatni raz oddałem głos w BO, to są jakieś jaja.
(2025.10.30)

info

12  
  1
@Przyszły senior - i plac zabaw w lesie.... żenada!
las (2025.10.30)
Ehh, szkoda, liczyłem na remont fontanny na Placu Słowiańskim i punkt widokowy na Górze Chrobrego.
BiB (2025.10.30)

info

8  
  1
Po słońcu zawsze jest burza.
Zimnolubny_Janusz (2025.10.30)
A gdzie pomnik Diany
Lalek (2025.10.30)

info

4  
  3