UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słabe że ludzie z zawiści, wrednego charakteru, zazdrości dają łapki w dół, osoba się cieszy i ma rację na osiedlu Dąbrowa nie ma tam za dużo atrakcji. I dobrze ja się też cieszę :)

Mieszkaniec...

Anuluj