Wybrany wątek opinii
i znowu w okręgu piątym znowu schody od sadowej nie zrobione tylko jakieś głupoty w szkole 16 i 14!!!!!.
Głosowaliśmy za schodami i drogą od Wyżynnej do Podchorążych, ale szkoła 16 ma wiekszą siłę przebicia.
A generalnie wiekszość projektów to wyrzucone pieniadze niestety.
Do moderacji
Odpowiedz
28
5
to prawda. do momentu jak ktoś tam wreszcie połamie nogi albo ręce to się wezmą!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
0