Wybrany wątek opinii

i znowu w okręgu piątym znowu schody od sadowej nie zrobione tylko jakieś głupoty w szkole 16 i 14!!!!!. Głosowaliśmy za schodami i drogą od Wyżynnej do Podchorążych, ale szkoła 16 ma wiekszą siłę przebicia. A generalnie wiekszość projektów to wyrzucone pieniadze niestety.
(2025.10.29)
to prawda. do momentu jak ktoś tam wreszcie połamie nogi albo ręce to się wezmą!!!!!
(2025.10.29)
Powrót do komentarzy