UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od lat nie głosuję już w tym budżecie bo po co? Ilość osób osiem tysięcy to po prostu bezmiar ludności naszego miasta. To zaledwie garstka mieszkańców a decydują nad nic nie znaczącymi pomysłami a Sjesta Turleja to jedna bieda z nędzą.


Anuluj