Wybrany wątek opinii
Od lat nie głosuję już w tym budżecie bo po co? Ilość osób osiem tysięcy to po prostu bezmiar ludności naszego miasta. To zaledwie garstka mieszkańców a decydują nad nic nie znaczącymi pomysłami a Sjesta Turleja to jedna bieda z nędzą.
Do moderacji
Odpowiedz
17
6
nie podoba się adijos, następnym razem zagłosuj
Do moderacji
Odpowiedz
6
6