Wybrany wątek opinii

Widzę, że jest funklub Ewci. Bo i stara się liczyć i lody lubi. Cud dziewucha ale szkoda, że teraz kryminalistę obsługuje.
(2025.10.25)
A co masz przeciwko kryminalistom ? Jeden znajomy wrócił po 15 latach w tym pary w Sztumie - jest rozliczony za to za co został skazany i ma takie samo prawo do życia jak Ty a może nawet lepsze. Dziś kryminał stanowi dobrą szkołę życia ale ponieważ stara recydywa wymiera i tam zaczyna się kultura "miekkiszonów" i "Kryminalistów z Przeróbki " - śmiech na sali z takich "Kryminalistów"... A lody polecam pistacjowe....
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.26)
Powrót do komentarzy